В Росії засекретили дані про стан економіки країни – СЗР

Кризові процеси спостерігаються у вугільній, нафтопереробній, будівельній, автомобільній та логістичній галузях РФ.

Правлячий режим Росії вирішив віднести дані про економіку та зовнішню торгівлю до державної таємниці. Тепер для заспокоєння суспільства оприлюднюватимуть тільки вибіркові показники, вигідні владі. Про це повідомляє Служба зовнішьної розвідки (СЗР) України.

Розвідники зазначають, що серйозні кризові процеси спостерігаються у вугільній, нафтопереробній, будівельній, автомобільній та логістичній галузях РФ, які загалом забезпечують близько 17% доходів федерального бюджету країни-агресора.

Сьогодні в стагнації перебуває понад половина російської економіки – насамперед обробна промисловість. 

Основна причина цього полягає в тому, що понад 40% підприємств мають зобов’язання, які втроє перевищують їхній прибуток.

Оборотний капітал РФ дедалі більше залежить від кредиторської заборгованості, оскільки банківське фінансування залишається надто дорогим і майже недоступним.

Нагадаємо, голова Сбербанку РФ Герман Греф заявив, що проблеми в російській економіці, спричинені зростанням військових витрат, інфляцією та підвищенням ключової ставки, не вдасться швидко вирішити. 

Як відомо, Держдума РФ схвалила в першому читанні урядові поправки до федерального бюджету на 2025 рік. Вони передбачають збільшення в понад утричі бюджетного дефіциту до рівня 2024 року.

Related Posts

Голова Сбєрбанку попередив про складні часи в російській економіці
  • 11 Липня, 2025

У Сбєрбанка погіршується якість кредитного портфеля: зростає кількість звернень за реструктуризацією боргу, тоді як складнощі з виплатами зазнають як фізичні, так і юридичні особи. Голова Сбербанку РФ Герман Греф заявив,…

Читати
Україна перейшла на європейський стандарт напруги
  • 10 Липня, 2025

В Україні офіційно змінився стандарт напруги в електромережах – замість звичних 220 вольтів стало 230 вольтів. З 1 липня 2025 року в Україні діє європейський стандарт напруги 230/400 В. Про…

Читати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *