Ціна на нафту впала нижче 60 доларів

На ціни вплинуло рішення Саудівської Аравії не підтримувати ринок нафти подальшим скороченням видобутку.

На світових ринках триває зниження цін на нафту. “Пробито” психологічний рівень у $60 за барель, свідчать дані торгів у четвер, 1 травня.

Так, станом на 13:40 за Києвом вартість червневих ф’ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures впала на $1,72 і становила $59,34 за барель, що на 2,82% нижче, ніж на закриття попередніх торгів.

Ф’ючерси на нафту WTI на червень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) подешевшали на $1,69 до $59,31 за барель. Це на 2,90% нижче, ніж під час закриття ринків у четвер.

Напередодні Reuters з посиланням на джерела повідомило, що Саудівська Аравія не бажає підтримувати ринок нафти подальшим скороченням видобутку і може впоратися з падінням цін.

Стверджується, що Ер-Ріяд був обурений тим, що Казахстан та Ірак видобували більше за цільові показники, встановлені групою ОПЕК+. Протягом останніх місяців Саудівська Аравія закликала країни ОПЕК+ дотримуватися встановлених цілей та компенсувати надлишок пропозиції. Але тепер, схоже, змінює тактику.

Також на ринок тисне той факт що з 1 травні країни ОПЕК+ збільшують свій граничний рівень видобутку.

Нагадаємо, за минулий місяць ціна нафти впала найбільше за понад три роки. Загалом у квітні Brent втратила в ціні 15%, а WTI – 17%.

У Конгресі США готують санкції, що “розчавлять” економіку РФ – Грем

Related Posts

Росія чекає обвалу нафтових цін на 25% – ЗМІ
  • 9 Травня, 2025

Уряду РФ тепер не залишиться іншого виходу, крім як підвищувати податки й урізати соціальні витрати, вважають експерти. Мінфін Росії підвищив прогноз дефіциту бюджету на 2025 рік до 1,7% від ВВП…

Читати
Україна збільшила потужність експорту електрики
  • 8 Травня, 2025

Наразі Україна здійснює торгівлю електроенергією з усіма сусідніми європейськими країнами, зазначили в Міненерго. Максимальна потужність експорту електроенергії з України та Молдови до країн Єврооюзу збільшена до 650 МВт. Про це…

Читати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *